Щорічно 35 українських студентів зможуть проходити дослідницьке стажування у Канаді

Щорічно 35 українських студентів зможуть проходити дослідницьке стажування у Канаді

Зараз програма стажування доступна в більш ніж 60 університетах Канадим

Щорічно 35 українських студентів зможуть проходити дослідницьке стажування у Канаді
Фото Shutterstock

Щорічно до 35 українських студентів зможуть протягом 3 місяців брати участь у дослідницькім стажуванні в Канаді в рамках програми Mitacs Globalink Research Internship.

Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.

«Щороку з травня по вересень до 35 учасників з України, які пройшли відбір, протягом 12 тижнів стажуватимуться під керівництвом викладачів канадських університетів», – сказано в повідомленні.

Програма стажування доступна в більш ніж 60 університетах Канади. Дослідження будуть проходити з різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук.

При подачі заявки студенти зможуть вибрати до 7 дослідних проектів, які надають канадські вчені.

«Україна приєдналася до такої цікавої і корисної програми, учасниками якої вже стали студенти з 9 країн світу, зокрема, Австралії, Франції, Німеччини. Програма дуже важлива для українських студентів, адже вони зможуть отримати і поліпшити компетентності в дослідницькій діяльності, а також відчути чудову атмосферу і культуру Канади «, – зазначив під час урочистої церемонії заступник міністра освіти і науки України Роман Греба.

Зараз програма стажування доступна в більш ніж 60 університетах Канади. Вона включає не тільки роботу над спільним проектом, а й переліт, стипендію, медичне страхування, можливість відвідувати заходи з професійного розвитку і т.д.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло