Українська соцмережа Ukrainians припиняє своє існування

Українська соцмережа Ukrainians припиняє своє існування

Соцмережа була створена для заміни «ВКонтакте»

Українська соцмережа Ukrainians припиняє своє існування
Фото: pixabay.com

Українська соцмережа Ukrainians, яка була розроблена з метою стати альтернативою забороненому «ВКонтакте» припиняє своє існування.

Про це у Facebook повідомила одна із співзасновників проекту Олександра Струмчинська.

Привіт усім користувачам Ukrainians. Мене поставили перед фактом , що розробка української соціальної мережі припиняється. Мені дуже шкода, і я відверто прошу вибачення і дякую усім користувачам, які разом зі мною щиро вірили в реалізацію та успіх цього проекту. Ситуація така – мого голосу недостатньо щоб самостійно продовжувати реалізацію проекту – керівництво компанії розробиків ( співзасновники мережі) відмовились не лише від самостійної розробки але й від можливості її передачі будь-якій іншій стороні, яка б змогла допомогти мені виконати Вам обіцяне . Досягнуто було багато – і це насправді наш спільний успіх. Дякую Вам 👉 Не помиляються лише ті, хто нічого не роблять.

Опубликовано Олександрою Струмчинською 4 сентября 2017 г.

Вона зазначила, що керівництво компанії розробників відмовилось «не лише від самостійної розробки, але й від можливості її передачі будь-якій іншій стороні».

«Мені дуже шкода, і я відверто прошу вибачення і дякую усім користувачам, які разом зі мною щиро вірили в реалізацію та успіх цього проекту», – написала Струмчинська.

Нагадаємо, що станом на 7 липня число користувачів нової української соціальної мережі Ukrainians досягло 250 000.

Розробники мережі анонсували відкриття функції повідомлень, як тільки число користувачів досягне 300 000.

У травні на сторінці Ukrainians в Facebook повідомлялося, що команда з 30 програмістів StartupSoft разом з співзасновником Струмчінською готова розробити українську соцмережу одночасно для трьох платформ – web, iOS і Android.

StartupSoft – канадський стартап-інкубатор, заснований вихідцями з Тернопільської області. Має штаб-квартиру в Тернополі. Кількість співробітників налічує близько 30 осіб.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло