Нова українська соціальна мережа Ukrainians набирає обертів

Нова українська соціальна мережа Ukrainians набирає обертів

За 5 днів після відкриття реєстрації число користувачів досягло 100 тис.

Нова українська соціальна мережа Ukrainians набирає обертів
Фото: https://pixabay.com

Українська соціальна мережа Ukrainians, розроблена канадським стартап-інкубатором з активами в Україні StartupSoft, через п'ять днів після відкриття реєстрації досягла рівня 100 тис. користувачів і анонсує розширення функціоналу найближчим часом, повідомляє Інтерфакс.

22 червня Ukrainians планує впровадити можливість пошуку і додавання друзів, а 30 червня – публікацію і можливість ділитися контентом. На даний момент в соцмережі можна тільки зареєструватися і змінити фотографію профілю. Про це йдеться в коментарі співзасновника проекту Олександри Струмчінської.

«На даний момент фінансуванням проекту займається StartupSoft, але ми також розглядаємо можливість залучення інвестицій в подальшому», – сказала Струмчінська.

Соцмережа використовує сервери Microsoft, розробники обрали колумбійський домен .co, а сайт соцмережі хоститься в місті Денвер (США).

«Розробляючи проект, ми обрали колумбійський домен, оскільки це більш зручно з фінансової точки зору, але найближчим часом маємо намір перейти на український домен», – зазначила вона.

Раніше, 3 червня, була представлена ​​перша версія соцмережі і відкрита реєстрація. StartupSoft планує завершити повноцінну реалізацію проекту і презентувати всі частини функціоналу протягом чотирьох місяців.

У травні на сторінці Ukrainians в Facebook повідомлялося, що команда з 30 програмістів StartupSoft разом з співзасновником Струмчінською готова розробити українську соцмережу одночасно для трьох платформ – web, iOS і Android.

StartupSoft – канадський стартап-інкубатор, заснований вихідцями з Тернопільської області. Має штаб-квартиру в Тернополі. Кількість співробітників налічує близько 30 осіб.

Нагадуємо, що президент Порошенко своїм указом ввів у дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Санкційним списком передбачено, зокрема, блокування доступу до популярних соцмереж «ВКонтакте» і «Одноклассники». Крім цього, доступ заблоковано до сервісів «Яндекса».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло