Schneider Electric отримає контрольний пакет британської Aveva

Schneider Electric отримає контрольний пакет британської Aveva

Угоду планують завершити до кінця 2017 року

Французька компанія-постачальник обладнання для енергетично ї галузі Schneider Electric збирається придбати контрольний пакет акцій британського розробника систем автоматизованого проектування Aveva. Це стане їх третьою спробую злиття. Про це повідомляє Financial Times.

Відповідно до умов угоди, Schneider Electric отримає 60% долю в Aveva за 3 млрд фунтів. Акціонери Aveva отримають 650 млн фунтів, що еквівалентно приблизно 1,014 фунтів за акцію.

Aveva буде приєднана до підрозділу Schneider Electric, яка займається розробкою софту.

Aveva повідомляє, що «софт-бізнес Schneider Electric» доповнить вже існуючий асортимент продукції AVEVA, що дозволить розширеній компанії запропонувати комплексний портфель продуктів, і на додачу, злиття дозволить розширити присутність компанії на американському ринку.

Очікується, що нинішній директор компанії Aveva Джеймс Кідд поки так і виконуватиме свої обов’язки, поки не буде призначеного нового генерального директора,після чого Кідд стане або його заступником, або головним фінансовим директором.

Жан-Паскаль Трікуар, генеральний директор Schenider Electric, заявив: «Комбінація буде відповідати вимогам клієнтів вздовж усього циклу активів на ключовому ринку промисловості та інфраструктури через унікальний портфель рішень з управління активами від проектування та збірки до операцій. Він також створить правильну атмосферу та структуру для команд, які займаються програмування, щоб вони могли активно розвивати свій бізнес, отримуючи при цьому перевагу від великої кількості каналів, які має Schenider Electric».

Aveva займається розробкою програмного забезпечення для власників, операторів та проектних підрядників в електроенергетичному, нафтогазовому, суднобудівному, целюлозно-паперовому та інших галузях. В компанії працюють 1700 співробітників у 30 країнах. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло