Мінюст створив державне підприємство для розвитку «Онлайн Будинку юстиції»

Мінюст створив державне підприємство для розвитку «Онлайн Будинку юстиції»

Підприємство очолить Олексій Олешко

Мінюст створив державне підприємство для розвитку «Онлайн Будинку юстиції»
Фото УНІАН

Міністерство юстиції створило державне підприємство «Будинок юстиції», яке буде займатися розвитком проекту «Он-лайн Будинок юстиції», передає Інтерфакс-Україна.

Згідно з інформацією в держреєстрі, виконуючим обов'язки гендиректора нового ДП призначений Олексій Олешко, який до цього був заступником генерального директора з питань програмного забезпечення створеного Мін'юстом у 2015 році іншого ДП – «Національні інформаційні системи», що є адміністратором єдиних та державних реєстрів.

Статутний капітал підприємства становить 10 тис. грн.
Проект «Он-лайн Будинок юстиції» міністр Павло Петренко презентував в кінці лютого цього року як єдиний онлайн-майданчик надання послуг населенню по реєстрації, доступу до реєстрів та інших послуг Мін'юсту.

Згідно з повідомленням, наразі «Он-лайн Будинок юстиції» декларує можливість отримання повторних документів про державну реєстрацію актів цивільного стану (свідоцтва про народження, шлюб, розірвання шлюбу, смерть, зміну імені) і відповідних виписок з Держреєстру актів цивільного стану громадян, а також держреєстрацію громадської організації зі статусом юридичної особи та подачу документів на реєстрацію бізнесу.

Як повідомив Олешко на зустрічі з членами Європейської бізнес-асоціації, вже до кінця жовтня планується суттєво розширити перелік надаваних он-лайн послуг.

Технічним адміністратором ресурсу «Он-лайн Будинок юстиції» на його сайті вказано ДП «НАІС», а його партнерами – програми технічної допомоги Швейцарії, фонди «Східна Європа» і «Відродження».

Як вже розповідав Mind, Міністр юстиції Павло Петренко виступає за повну заборону заочної форми навчання для майбутніх юристів.

«Якщо ти юрист, то мінімум чотири роки маєш відучитися стаціонарно. Щоб потім ти не калічив свою долю і не калічив долю людей, з яким ти стикаєшся, будучи адвокатом, суддею, прокурором, держслужбовцем», – наголосив він.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло