Турбулентне літо: Цінова війна між авіакомпаніями призвела до падіння акцій

Турбулентне літо: Цінова війна між авіакомпаніями призвела до падіння акцій

Лоукостери тягнуть ціни на квитки вниз, у війну включилися Delta, United Continental та Southwest

Турбулентне літо: Цінова війна між авіакомпаніями призвела до падіння акцій
фото Wikipedia

Сукупна ринкова вартість п’яти найбільших американських авіакомпаній знизилася за останній місяць на 10 млрд внаслідок падіння вартості компаній, повідомляє Bloomberg.

Індекс Standard&Poor's п'яти найбільших авіакомпаній США впав у серпні приблизно на 7,5%. Починаючи з 7 липня він упав на 17%.

Головна причина падіння акцій Delta Air Lines, United Continental та Southwest Airlines – цінова війна між компаніями за зниження авіаквитків для пасажирів, розпочата лоукостерами Spirit Airlines Inc. и Frontier Airlines. До падіння акцій також призвели геополітичні події та ураган «Харві», через який довелося закрити аеропорти на кілька днів.

Дохід Delta в цьому кварталі виріс з 2% до 3% замість 4,5% у попередньому кварталі. Операційна маржа очікується на рівні 16,5%, замість 20% раніше.

Авіакомпаніям United  та Southwest  доведеться скоротити свої прогнози доходів у третьому кварталі, зазначають аналітики UBS.

Надалі ситуація буде погіршуватися через «негативні тенденції в ціноутворенні», стверджують експерти, і показники за серпень будуть ще гіршими.

Як ми повідомляли, американський Boeing отримав перемогу над Airbus та ЄС. СОТ відмінила рішення щодо надання незаконних субсидій авіаконцерну з боку США.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло