Фірташ постачатиме титанову губку до Китаю

Фірташ постачатиме титанову губку до Китаю

Продукція пройшла якісний аудит в китайських лабораторіях

Запорізький титаномагнієвий комбінат, що входить в титановий бізнес Group DF, пройшов сертифікацію у одного з найбільших китайських споживачів титанової губки – компанії GoldSky. Право поставляти титанову губку китайській компанії ЗТМК отримав після завершення комплексного аудиту, проведеного уповноваженими фахівцями GoldSky.

Про це Mind повідомила прес-служба Group DF.

Спеціальна сертифікація ЗТМК складалася з декількох етапів. На першому етапі продукція комбінату пройшла якісний аудит в лабораторіях концерну GoldSky в Китаї. Після цього уповноважені фахівці GoldSky особисто відвідали ЗТМК і провели комплексний аудит роботи всіх підрозділів комбінату, включно з виконанням підприємством міжнародних вимог по екології та безпеки.

Концерн GoldSky є титановим підрозділом китайської державної фінансово-промислової групи XiangTou Holding Group. Компанія працює на ринку більше 10 років і входить в топ-5 найбільших споживачів титанової губки в Китаї з активами в майже $700 млн. Підприємство спеціалізується на виробництві титанових злитків і титанового прокату різноманітної номенклатури. Крім поставок великим світовим споживачам, GoldSky є одним з небагатьох постачальників титанового прокату для китайської державної авіаційної корпорації AVIC.

За словами директора ЗТМК Володимира Сивака, GoldSky – вже не перший серйозний світовий гравець, з яким починає працювати Запорізький титаномагнієвий комбінат.

Аудити великих глобальних покупців титанової продукції стали можливими після сертифікації ЗТМК з боку Bureau Veritas і отримання сертифіката відповідності (стандарту EN 9100: 2009. «Серія аерокосмічних стандартів. Системи управління якістю. Вимоги»). Це дозволило ЗТМК зареєструватися в спеціальній базі даних постачальників аерокосмічної продукції OASIS (Online Aerospace Supplier Information System). В результаті, глобальні компанії почали звертатися до ЗТМК для проведення своєї сертифікації та укладання контрактів на поставку. Міжнародні компанії перевіряють своїх постачальників за своїми власними внутрішніми регламентами і процедурам.

Group DF – диверсифікована міжнародна група компаній, бізнес якої представлений в ряді країн Європи і Азії. Основні напрямки діяльності групи – азотний, титановий, газовий бізнеси. Зокрема, Group DF – один з найбільших інвесторів в хімічну промисловість та енергетику на території Східної Європи. Група також розвиває компанії в сферах сільського господарства, медіа та нерухомості.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло