США виділить $3,5 млн на проект розвитку Нацполіції у Києві

США виділить $3,5 млн на проект розвитку Нацполіції у Києві

Першим модернізують корпус Голосіївського управління поліції

США виділить $3,5 млн на проект розвитку Нацполіції у Києві
Фото Shutterstock

В Києві на базі Голосіївського управління поліції за підтримки США реалізують проект «Створення моделі ефективного управління поліції», вартість якого становить $3,5 млн. Про це повідомляє УНН з посиланням на заяву заступника голови Національної поліції України Костянтина Бушуєв.

За його словами, основним елементом цього проекту є побудова «нової конструкції взаємовідносин громадян і працівників поліції».

«Мова йде про приведення у відповідність до норм і потреб приміщення, про застосування сучасних методів контролю робочого часу, про сучасні технології, які забезпечать контроль за кримінальними провадженнями і речовими доказами, про запровадження нового підходу до питань забезпечення прав людини», – зауважив Бушуєв.

Він зазначив, що корпус Голосіївського управління поліції перетворять на сучасний офіс, у якому максимально розширять приміщення, де будуть зустрічати громадян.

«У службових приміщеннях буде сформована чітка, функціональна зона, яка буде давати можливість всім слідчим проводити під повним контролем, відео та аудіо, всі необхідні слідчі дії. Також буде повністю переобладнано місця, які на сьогодні класифікують як місця несвободи», – додав заступника голови Нацполіції.

США виділить $3,5 млн на проект розвитку Нацполіції у Києві
Костянтин Бушуєв
Фото УНІАН

Вартість нововведень становить $3,5 млн, донором проекту виступає уряд США через Державний департамент.

Представник посольства США в Україні зазначив, що цей проект спершу реалізують в Голосіївському районі, а потім поширять на інші райони Києва та міста України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло