122-ий Кантонський ярмарок в Китаї відвідають близько 2000 українських бізнесменів

122-ий Кантонський ярмарок в Китаї відвідають близько 2000 українських бізнесменів

У цьогорічному Кантонському ярмарку візьмуть участь близько 25 000 виробників

122-ий Кантонський ярмарок в Китаї відвідають близько 2000 українських бізнесменів
Фото: Shutterstock

122-ий Кантонський ярмарок, який пройде з 15 жовтня по 4 листопада в південнокитайському місті Гуанчжоу, мають намір відвідати близько 2000 українських бізнесменів.

Про це повідомляють СИНЬХУА Новости.

«Кантонський ярмарок вже добре відомий в Україні і користується тут дуже серйозним і заслуженим авторитетом», – заявив Чижиков.

Останнім часом на тлі зростаючого інтересу українських підприємців до співпраці з Китаєм організатори виставки почали проводити в Україні широку інформаційну кампанію для ще більшої популяризації свого дітища.

Основними перевагами кантонський ярмарок є його масштаб (виставкова площа сягає 1,18 млн кв м) і відсутність вузької спрямованості. Саме тому ярмарок здобув славу «головної вітрини китайської промисловості».

«На цій виставці представлено дуже широкий асортимент продукції, яку виробляють в КНР, в зв'язку з цим туди їдуть бізнесмени з абсолютно всіх сфер», – заявив Георгій Губський, заступник директора компанії «Fialan», яка виступає у ролі посередника між українським і китайським бізнесом .

За даними організаторів, у 122-му Кантонському ярмарку візьмуть участь близько 25 000 виробників, а весь асортимент буде поділений на 16 основних груп, в число яких увійдуть електронна техніка, автомобілі, будівельні матеріали, альтернативні джерела енергії, продукція хімічної промисловості, медичні препарати і обладнання і т. д.

У той же самий час президент ТПП вважає, що кантонський ярмарок, який кожного разу відвідує близько 200 000 чоловік з більш ніж 200 країн і регіонів світу, є для України чудовою нагодою не тільки придбати якісні товари або сучасні технології, але і знайти нові ринки збуту для своєї власної продукції, адже поряд з китайськими компаніями участь у виставці можуть прийняти і іноземні експоненти.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті