Захворіло у світі
97,536,545
Померло у світі
2,091,848
Вилікувалось у світі
53,777,014
Захворіло в Україні
1,182,969
Померло в Україні
21,662
Вилікувалось в Україні
928,969
Гнідавський цукровий завод першим в Україні почне виробництво екологічно чистого цукру

Гнідавський цукровий завод першим в Україні почне виробництво екологічно чистого цукру

Продукція призначена для європейського ринку

Гнідавський цукровий завод першим в Україні почне виробництво екологічно чистого цукру
Фото Shutterstock

Гнідавський цукровий завод перероблятиме органічний цукровий буряк ТОВ «Ріттер Біо Агро», яке вже 5 років вирощує продукцію тільки для європейського ринку, повідомляє Національна асоціація цукровиків України з посиланням на прес-службу компанії.

«Врожайність екологічно чистого буряка значно менша, проте цукор, отриманий з нього, буде коштувати не 350 євро, а 1300 євро», – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що в цьому році органічним буряком було засіяно 50 га, і в планах компанії поступово нарощувати посівну площу, вийшовши за 2 роки на показник в 500 га посівів екологічно чистих цукрових буряків.

Згідно з повідомленням, ТОВ «Ріттер Біо Агро» – сільськогосподарське підприємство зі 100% німецькими інвестиціями.

Як вже розповідав Mind у травні, за неповний сезон цукрова галузь принесла до бюджету України $350 млн валютних надходжень.

“Так, сезон ще не завершено. Так, нас, можливо, у рейтингу обійде кілька країн, тому що експортні можливості майже вичерпані, але якщо брати цифри по березень включно, то Україна дійсно збільшила експорт в 6,6 разів! Так, ми ввійшли в трійку експортерів переважно бурякового цукру, а в загальному рейтингу попереду нас ще близько семи країн, що виробляють та експортують, переважно, тростинний цукор. Тим не менше, це дуже крутий прорив», – зазначав економіст інвестиційного відділу ФАО Андрій Ярмак

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті