Суд арештував майно Запорізького алюмінієвого комбіната

Суд арештував майно Запорізького алюмінієвого комбіната

Керівництво підприємства звинувачують у розкраданні державного майна

Суд арештував майно Запорізького алюмінієвого комбіната
Фото УНІАН

На майно Запорізького алюмінієвого комбінату (ВАТ «ЗАлК») накладено арешт, повідомляє прокуратура Запорізької області.

Зазначається, що наразі ведеться кримінальне провадження, відкрите в 2016 році за ознаками ч.ч. 3, 5 ст. 191 КК, за фактом привласнення посадовими особами ВАТ «Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат» майна підприємства, що завдало шкоди на понад 5 млн грн.

«З метою недопущення розкрадання державного майна, знищення підприємства слідчим, прокуратурою і судом було прийнято рішення про накладення арешту на все майно Запорізького алюмінієвого комбінату», – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, 29 серпня слідчі СБУ оголошували про підозру 9 членам міжнародного злочинного угруповання, в тому числі трьом росіянам, які підозрюються в умисному знищенні цілісного виробничого комплексу ЗАлК в інтересах конкурентів з Росії.

Відомство зазначало, що спочатку афілійовані з російськими бізнесменами структури придбали контрольний пакет акцій ЗАлКу, потім під керівництвом російських кураторів забезпечили знищення його основних виробничих потужностей. У 2009 році вони, зокрема, зупинили рудотермічні печі і основні виробничі ділянки електролізного виробництва, що призвело до пошкодження і подальшого повного знищення обладнання.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло