Захворіло у світі
11,317,637
Померло у світі
531,729
Вилікувалось у світі
6,111,910
Захворіло в Україні
48,500
Померло в Україні
1,249
Вилікувалось в Україні
21,376
Будинок Бренсона на Карибах знесло ураганом «Ірма», поки мільярдер ховався у винному погребі

Будинок Бренсона на Карибах знесло ураганом «Ірма», поки мільярдер ховався у винному погребі

Ураган зруйнував майже всі будинки на цьому острові

Будинок Бренсона на Карибах знесло ураганом «Ірма», поки мільярдер ховався у винному погребі
фото virginlimitededition.com

Мільярдер і власник корпорації Virgin Group Річард Бренсон вирішив перечекати ураган «Ірма» в бетонному підвалі свого будинку на Карибських островах. Це рішення було правильним, зважаючи на подальші події. Після бурі його будинок став непридатним для життя, повідомляє портал Forum Daily.

Спочатку Бренсон написав, що планує з друзями перечекати негоду у винному погребі. Сам будинок розташований на острові Некер.

Будинок Бренсона на Карибах знесло ураганом «Ірма», поки він ховався у винному погребі
Фото: virgin.com

У соцмережах він виклав фото, на якому грає в кості з сином Семом і групою молодих людей. Мільярдер додав, що хоча негода і «страшна, але прекрасна».

«Ми чекаємо, що відчуємо на собі всю могутність урагану приблизно через п'ять годин. На той час ми сховаємося в бетонному винному погребі під головним будинком. Знаючи своїх супутників, я підозрюю, що в погребі залишиться мало вина на той час, як ми вийдемо зі сховку», – написав перед стихією 67-річний мільярдер.

Пізніше син Бренсона написав у своєму Instagram, що ідея сховатися від урагану в бетонному підвалі була правильним рішенням, тому що стихія зруйнувала їхній будинок до «непридатного для життя стану».

Також ураган «Ірма» зруйнував інші будівлі на острові.

Як повідомлялося, збитки від урагану «Ірма» на островах оцінюються у більше ніж 1,2 млрд євро. «Ірма» стала однією з найбільших катастроф за останні кілька десятиліть.

Нагадаємо, через ураган у Флориді закрили навіть завжди наповнений людьми парк розваг Disney world. Парк не працюватиме в неділю і понеділок, далі залежно від погодних умов.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті