Вартість акцій виробників електрокарів стрімко зросли в Китаї

Вартість акцій виробників електрокарів стрімко зросли в Китаї

Влада країни розглядає питання заборони випуску та продажу традиційних бензинових авто

Вартість акцій виробників електрокарів стрімко зросли в Китаї
фото з Wikipedia

Акції китайських автовиробників, які займаються випуском електрокарів, зросли в понеділок, після того, як китайський уряд оголосив про розгляд заборони традиційних бензинових авто. Про це повідомляє Reuters.

Акції китайського автовиробника електромобілів BYD, якого підтримує мільярдер США Воррен Баффет, зросли, в той час як акції виробника літієвих батарей Jiangxi Ganfeng Lithium зросли більш як на 5% до рекордного високого рівня.

Як повідомлялось, американський мультимільярдер Баффет купив за $232 млн 10% акцій компанії BYD. Лише за два роки вартість його пакету акцій зросла до $1.6 млрд.

В Китаї почали вивчати питання, коли варто заборонити виробництво та продаж бензинових авто. Влада передбачає «буремні часи» для автовиробників, оскільки їм треба буде адаптуватись.

Точна дата заборони поки не відома.

Індекс, який відслідковує виробництво автомобілів з новими енергоносіями, піднявся на майже 4% в понеділок до 14-місячного максимуму, отримавши цього року більше 20%.

Акції BYD піднялись на 4.1% та 5,9% у Шанхаї та Гонконзі відповідно.

Нагадаємо, Великобританія та Франція заборонять бензинові та дизельні автомобілі з 2040 року. 

Компанії Jaguar Land Rover та BMW майже одночасно повідомили про повний перехід на випуск електрокарів та гібридів до 2020 року.  

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло