Корейська компанія зацікавлена будівництвом залізниці між Варшавою і Львовом

Корейська компанія зацікавлена будівництвом залізниці між Варшавою і Львовом

Інтерес до проектів будівництва сонячних електростанцій в Україні проявили також компанії з Малайзії

Корейська компанія  зацікавлена будівництвом залізниці між Варшавою і Львовом
Фото: pixabay.com

Корейська компанія UNINK цікавиться проектами будівництва Любельській вугільної шахти і залізниці між Варшавою і Львовом.

Про це повідомив віце-президент Торгово-промислової палати України Сергій Свистіль, передає Інтерфакс.

«Делегат з Кореї тиждень працював на нашому стенді (українському стенді). У результаті він повідомив, що відібрано 15 проектів, опрацьовувати які приїде делегація вже в Україні. Серед проектів, які їх зацікавили – будівництво Любельській вугільної шахти, карпатська ВЕС на 36,3 МВт, сонячна електростанція ЛОКДЦ, Сколівська ВЕС на 39,6 МВт, будівництво євроколії Варшава-Львів», – сказав він.

Свістіль додав, що інтерес до проектів будівництва сонячних електростанцій в Україні проявили також компанії з Малайзії.

Як повідомлялося, виставка EXPO 2017 проходила в Астані з початку червня, її відвідали близько 4 млн людей, в тому числі 0,5 млн осіб з-за меж Казахстану. Український стенд на виставці без використання державних коштів організувала Торгово-промислова палата.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло