Україна за півроку збільшила товарообіг з Францією на 15%

Україна за півроку збільшила товарообіг з Францією на 15%

Україна поставляє у Франціє в основному агропродукцію

З січня по червень 2017 року загальний товарообіг між Україною та Францією зріс досяг $1,125 млрд, що на 15% більше, ніж показник минулого року.  Про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Загалом, Україна експортує до Франції: жири тваринного походження, рослинні масла, насіння, залишки і відходи харчової промисловості, одяг, текстиль. Французький імпорт становить: мінеральні паливо, хімічна продукція, засоби наземного транспорту (крім залізничного), фармацевтичні товари, ядерні реактори, котли і машини.

За обсягом прямих іноземних інвестицій, залучених в економіку України, Франція посідає восьме місце серед інших країн з показником у $1,334 млрд. З початку року обсяг французьких інвестицій в українську економіку збільшився на 3,1%. Французький капітал працює в таких сферах, як: фінансова та страхова діяльність, оптова та роздрібна торгівля, промисловість.

Нагадаємо, до 26% Туреччина скоротила мито на імпорт українського худоби. Податок з пшениці зменшиться – до 45%, ячменю – 35%, кукурудзи з 130% до 25%. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті