Мей прагне захистити робочі місця на заводі Bombardier у Белфасті

Мей прагне захистити робочі місця на заводі Bombardier у Белфасті

Авіавиробнику загрожують штрафні санкції через торговий конфлікт із американською Boeing

Мей прагне захистити робочі місця на заводі Bombardier у Белфасті
Bombardier Cs100
фото з pixabay.com

Прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей подзвонила президенту США Дональду Трампу щодо загрози робочим місяцям на виробництві літаків Bombardier в Белфасті через торговий конфлікт з американським конкурентом. Про це повідомляє BBC.

В 2016 компанія Bombardier отримала замовлення на поставку 125 пасажирських літаків C-серії для американської авіакомпанії Delta. Крила для цього типу літаків виготовляють на заводі у Белфасті.

Однак фірма-конкурент Boeing подала скаргу щодо незаконного субсидіювання Bombardier канадським урядом.

Міністерство торгівлі США має прийняти остаточне рішення з цього питання пізніше цього місяця. Рішення може загрожувати Bombardier значними штрафами.

Речник британського уряду повідомив, що керівництво країни «працює над захистом операцій Bombardier  та висококваліфікованих співробітників компанії в Белфасті». Метою уряду є врегулювання торгового конфлікту шляхом переговорів з Boeing.

Крім дзвінка Мей Трампу, на зустріч до генерального директора Boeing Денніса Муйленурга в Чикаго відправився британський політик Грег Кларк.

Нагадаємо, американський виробник Boeing стверджує,що Bombardier брав участь у «демпінгу цін», згодившись продати 75 своїх літаків на майже $14 млн нижче їх собівартості.

«Boeing мав вжити заходів, оскільки така конкуренція нашкодила нам зараз, і буде продовжувати шкоди і надалі, і ми не могли б самостійно справитись з таким випадком незаконного демпінгу, – йдеться в заяві авіавиробника. – Глобальна торгівля працює лише в тому випадку, коли всі грають по однаковим правилам.

Bombardier звинувачення відкинув, назвав їх «абсурдними» та заявив, що державні інвестиції в компанію «відповідають законам та правилам в юрисдикціях,  в яких ми ведемо бізнес».

Нагадаємо, на початку вересня СОТ скасувала рішення щодо незаконності надання субсидій владою США проекту авіакомпанії з виробництва лайнера 777X у розмірі $8,7 млрд.. В цьому авіавиробник вбачає «чисту перемогу» над головним європейським конкурентом Airbus та ЄС.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло