НБУ намагається забрати будівлю «1+1 Медіа»

НБУ намагається забрати будівлю «1+1 Медіа»

Будівля перебуває в якості заставного майна по процедурі рефінансування «ПриватБанку»

НБУ намагається забрати будівлю «1+1 Медіа»
Фото: Google Street View

29 серпня медіахолдинг “1+1 Медіа” отримав лист від компанії “Поділ-Нерухомість”, у якої орендує будівлю, в якому повідомлялося про те, що НБУ планує до 25 вересня відчуження зазначеного будинку на підставі застави рефінансування Приватбанку, повідомляє tsn.ua

“При цьому від ТОВ «Поділ-Нерухомість» вимагають сплати всієї суми кредиту – 4 406 807 586 грн, в той час, як оціночна вартість будівлі, відповідно до договору іпотеки, в рази менша – 258 027 976 грн”, – наголошують в 1+1.

Повідомляється, що після отримання листа «1+1 медіа» звернулись до НБУ з проханням прояснити ситуацію щодо подальшої оренди, враховуючи те, що медіахолдинг сплатив оренду до березня 2018 року.
Відповідь досі очікується.

«Ми дуже хочемо помилятись, але це схоже на чергову спробу політичного тиску. Після історії з ліцензією у грудні минулого року, зараз починається історія з будівлею. Ми єдиний орендар, тому нам очевидно, що дії спрямовані проти нас. Перевести весь телецентр – це питання кількох місяців. Виїхати протягом двох тижнів – фізично не можливо і це абсолютний нонсенс, враховуючи, що ще у 2013 році ми сплатили оренду до 2018 року», – коментує генеральний директор «1+1 медіа» Олександр Ткаченко.

НБУ намагається забрати будівлю «1+1 Медіа»
Олександр Ткаченко
Фото УНІАН

Також ТСН повідомляє, що наприкінці минулого тижня «1+1 медіа» надіслали лист до Міністерства внутрішніх справ, з проханням забезпечити охорону будівлі, аби унеможливити протиправні силові дії з припинення роботи телецентру.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва 28 серпня дозволив слідчому Генеральної прокуратури провести огляд будівлі в Києві по вулиці Кирилівська, 23, де розташований холдинг «1+1 Media», у справі про розкрадання коштів в Приватбанку.

Як вже повідомляв Mind, в липні міноритарними власниками телеканалу 1+1 стали його журналісти.
Частка кожного з міноритаріїв-журналістів у цій компанії становить 175,631 грн, а частка генерального директора Олександра Ткаченка – 39,341,403 грн. Загалом розмір статутного фонду ІП «1+1 продакшн» сягає 175,6 млн грн.  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті