Нацрада реформ підтримала законопроект «Про приватизацію державного майна»
На думку Уряду в державній власності повинно залишитись лише 378 підприємств

Учасники Національної ради реформ висловили підтримку законопроекту “Про приватизацію державного майна” і погодилися щодо необхідності приватизації, повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.
“Ні для кого не секрет, що приватизація йде не тими темпами, як ми собі уявляли. Починаючи з 2015 року ми приватизували 48 підприємств на загальну суму 3,6 млрд грн, при тому що план надходжень від приватизації на рік – 17 млрд грн”, – зазначив віце-прем’єр-міністр Степан Кубів
У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.
Він також розповів, що 1231 підприємство наразі заборонене до приватизації, тоді як, на думку Уряду та Мінекономрозвитку, в державній власності повинно залишитись лише 378 державних підприємств та об’єктів, які виконують функції держави.

Презентація законопроекту “Про приватизацію державного майна”
За словами Кубіва, проект закону “Про приватизацію державного майна” вирішує проблему на трьох рівнях: він дозволить скоротити перелік об’єктів, які заборонені до приватизації; застосувати практики продажу активів прийняті в приватному секторі; та перейти до ринкового ціноутворення на держпідприємства.

Презентація законопроекту “Про приватизацію державного майна”
Як вже розповідав Mind, Фонд державного майна України оцінив вартість Аграрного фонду, Державної продовольчо-зернової корпорації і Об'єднаної гірничо-хімічної компанії у щонайменше 4,5 млрд грн. Ці держпідприємства підготовлені до приватизації і будуть продані вже в цьому році.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: editor@mind.ua.