Apple видалить App Store у новому iTunes 12.7

Apple видалить App Store у новому iTunes 12.7

Новий App Store дебютує пізніше – цього місяця із запуском iOS 11

Apple видалить App Store у новому iTunes 12.7
Фото: Shutterstock

Компанія Apple внесла значні зміни в останню версію iTunes для MacOS та Windows, видаливши App Store. Це було зроблено з двох причин. По-перше, це означає більше трафіку для повністю переробленого App Store, що дебютує пізніше цього місяця із запуском iOS 11. По-друге, Apple повертає iTunes до своєї початкової функції розважального додатку.

Про це повідомляє techcrunch.com.

Вкладки App Store не буде в останній версії iTunes.

Очікується, що оновлення призведе до того, що iTunes стане зручнішим для користувача. Крім того, вкладки App Store не буде, але вміст iTunes U з'явиться в розділі «Подкасти», тоді як інтернет-радіо буде розміщено на бічній панелі музичної бібліотеки.

Люди, які синхронізували додатки через iTunes, повинні повторно завантажити їх на свої пристрої. Завантажені додатки для iOS, мелодії дзвінка та книги для ПК можна знайти в папці iTunes Media, якщо ж яийсь файл більше не доступний для завантаження, його все одно можна перенести з комп'ютера на пристрої iOS за допомогою USB-кабелю.

Коли новий App Store буде випущений, він матиме не тільки новий інтерфейс та вдосконалення, але і більш практичний підхід. Замість списків додатків користувачі зможуть побачити більшу кількість зображень, відео та письмового вмісту, що характеризують нові додатки.

Нагадаємо, що Apple у вівторок, 12 вересня, презентувала три телефони: довгоочікуваний iPhone 8, його більшу версію iPhone 8 Plus та високоякісний iPhone X преміум-класу.

Презентація відбулася в щойно добудованій новій штаб-квартирі Apple – Apple Park, у «Театрі Стіва Джобса» – таку назву отримав зал для презентацій. У 2017-му виповнилося 10 років від дня виходу першого iPhone, тож на цій ювілейній презентації було варто чекати чогось особливого.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло