facebook.com
mind
Китай до 2020 перейде на біологічне пальне

Китай до 2020 перейде на біологічне пальне

Це зможе допомогти у боротьбі з екологічними проблемами та збільшить промисловий попит на кукурудзу

Китай до 2020 перейде на біологічне пальне
фото з pixabay.com

Китай планує розповсюдити використання біоетанолу на національному рівні до 2020 року задля підвищення промислового попиту на кукурудзу та боротьби зі смогом в країні Про це повідомляють державні ЗМІ, передає CNBC.  

Це вперше, коли уряд встановлює цільові строки для того, щоб популяризувати біопальне, відоме як Е10, що включає в себе 10% кукурудзи на найбільшому автомобільному ринку світу.

Мандати, які вимагають щоб встановлений мінімум біопального був доданий до звичайного пального, як це відбувається в США та Бразилії, наразі встановлюються на рівні провінцій Китаю.

У зв’язку із нововведенням, акції виробників біопального стрімко пішли вгору.

Нові зусилля з просування китайської домашньої галузі біопального стануть ще одним ударом для нафтової промисловості. В суботу уряд заявив, що почав розгляд питання щодо того коли заборонити виробництво та продаж бензинових і дизельних авто.

Новина з’явилась після повідомлення уряду щодо прагнення до вдвічі більшого виробництва біоетанолу до 2020 року на фоні зростаючого тиску щодо скорочення гір кукурудзи на державних складах.

Державін ЗІМ повідомляють, що уряд планує збудувати базу з виробництва етанолу на північному-сході країни, в основному районі вирощування кукурудзи.

Нагадаємо, провідну позицію з виробництва біологічного пального займає Бразилія, де собівартість виробництва етанолу із цукрової тростини дещо нижча від виробництва мінерального пального. На відміну від Бразилії,в США для виробництва біоетанолу використовують кукурудзу. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті