facebook.com
mind
Зміна настроїв: Жуляни вже чекають на прихід Ryanair

Зміна настроїв: Жуляни вже чекають на прихід Ryanair

Про результати переговорів з лоукостером голова Жулян поки що замовчуватиме

Зміна настроїв: Жуляни вже чекають на прихід Ryanair
Фото: pixabay.com

Керівництво аеропорту «Київ» готове продовжити перемовини з Ryanair. Про це 11 вересня заявив голова ради директорів Міжнародного аеропорту «Київ» Денис Костржевський у інтерв'ю для Бизнес.

«Ми завжди готові до переговорів з будь-авіакомпанією, в тому числі і до продовження діалогу з Ryanair. Я думаю, що рано чи пізно ірландський перевізник здійснюватиме рейси і в аеропорт «Київ». По крайней мере, ймовірність цього дуже велика. Ми знайдемо формулу, яка влаштовувала б і нас, і Ryanair», – сказав Костржевський.

У квітні ж Денис Костржевський заявляв, що аеропорт «Київ» тимчасово призупинив діалог з Ryanair, тому що цінові очікування, які висловлювала авіакомпанія, абсолютно не збігалися з можливостями Жулян.

За його словами, Ryanair очікував, що аеропорт знизить аеропортовий збір в середньому на 60-80%. Однак, за словами Костржевського, в Україні цей збір є регульованим тарифом, в який входить вартість палива, опалення, зарплата персоналу, і ряд інших витратних статей. Цей збір потрібно узгоджувати з профільним регулятором, Мінінфраструктури і Мінекономрозвитку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті