facebook.com
mind
Одна з найбільших нафтосервісних компаній у світі почала процедуру банкрутства

Одна з найбільших нафтосервісних компаній у світі почала процедуру банкрутства

Seadrill сподівається, що реструктуризація допоможе компанії повернутися на колишні позиції

Одна з найбільших нафтосервісних компаній у світі почала процедуру банкрутства
фото seadrill.com

Одна з найбільших нафтосервісних компаній світу Seadrill Ltd., яка зареєстрована на Бермудах і належить норвезькому магнату Джону Фредріксену, подала документи в американський суд на визнання себе банкрутом в рамках плану реструктуризації заборгованості на $10 млрд. Про це повідомляє Інтерфакс із посиланням на Financial Times.

Раніше компанія представила план реструктуризації, який схвалили практично всі її банки-кредитори. План передбачає вливання близько $1 млрд додаткового капіталу і продовження термінів погашення боргу на суму $5,7 млрд на п'ять років без амортизаційних платежів до 2020 року.

Крім того, власникам облігацій Seadrill буде запропоновано приблизно 15% акцій оновленої компанії після реструктуризації, тоді як поточні акціонери отримають менше 2% акцій.

Компанія розраховує, що процедура банкрутства і реструктуризація боргу не вплинуть на її господарську діяльність і виконання зобов'язань перед клієнтами і контрагентами. Також глава Seadrill Антон Дібовіц висловив упевненість в тому, що реструктуризація допоможе компанії повернутися на колишні позиції, коли ринок нафти відновиться.

Активи Seadrill на 30 червня оцінювалися в $20,7 млрд.

Флот Seadrill налічує 68 плавучих бурових установок і бурових судів. Серед її клієнтів такі компанії, як Total SA, Petrobras, Exxon Mobil Corp, Wintershall Holding GmbH, Statoil ASA.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті