Флінна підозрюють у просуванні російсько-американського проекту із будівництва АЕС

Флінна підозрюють у просуванні російсько-американського проекту із будівництва АЕС

Екс-радник Трампа не зміг пояснити свої візити на Близький Схід, де імовірно і мали бути збудовані спільні електростанції

Американські слідчі розслідують питання імовірної причетності Майкла Флінна, колишнього радника з національної безпеки Дональда Трампа, до спільного російсько-американського проекту щодо будівництва атомних електростанцій на Близькому Сході, поки він працював в Білому домі. Про це повідомляє The Guardian.

Після виходу у відставку, Флінн став однією з ключових фігур розслідування стосовно зв’язку Кремля з командою Трампа.

Однією з вражаючих нових деталей, які виявили слідчі,є те, що Флінн таємно просував план з ядерної енергетики під час передвиборчої кампанії Трампа та після того, як він отримав посаду в Білому домі. Повідомляється, що він співпрацював з російською компанією, яка зараз знаходиться під санкціями США.

У листі,оприлюдненому в середу, зазначається, що Флінн, якому довелось покинути свій пост через зв’язки з Росією, обвинувачується в порушенні федерального закону, коли він не зміг пояснити свою поїздку на Близький Схід в 2015 році для просування американсько-російського спільного проекту.

Відомо, що в рамках цього плану Флінн їздив до Єгипту та Ізраїлю, а сам план передбачав створення міжнародного консорціуму американських, французьких, голландських, російських ,арабських, британських, українських та ізраїльських компаній для проектування та будівництва 40 ядерних енергетичних реакторів.

Законодавці заявили, що такі порушення загрожують колишньому раднику тюремним ув’язненням до 5 років.

У листі також повідомляється, що екс-радник Трампа відмовився надати комітету будь-які пояснення поїздки, але  не відкидав, що приховав факт поїздки та контактів з іноземцями.  Крім цього, згідно із свідченнями Томаса Кочрана з компанії ACU, навіть після звільнення Флінна, проект продовжував розглядатись як дипломатичний «інструмент» адміністрації Трампа, який би міг покращити відносини між США та Росією.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло