Північна Корея цього року зіштовхнеться з серйозною нестачею продовольства

Північна Корея цього року зіштовхнеться з серйозною нестачею продовольства

Посуха, поганий врожай та нові санкції ООН можуть підірвати економіку КНДР

Північна Корея цього року зіштовхнеться з серйозною нестачею продовольства
фото з pixabay.com

Північна Корея імовірно зіштовхнеться з серйозною проблемою нестачі продовольства через сильну засуху та погані врожаї. Про це повідомляє Управління ООН з продовольства та сільського господарства, передає CNBC.

Опадів цього річ було надзвичайно мало, менше ніж навіть у 2001, коли виробництво зернових в КНДР впало до рекордного мінімуму. Повідомляється. що постраждало також 20% домашнього скота.

Несприятливі погодні умови, які спостерігались з квітня по липень можуть загрожувати урожайності цього року та посилити нестачу продовольства в країні. Згідно із звітом, зернові, картопля та соєві є основними джерелами харчування для населення Північної Кореї.

«Вони зіштовхнулись з дуже поганим врожаєм. З огляду на останні санкції Кім Чен Ин не зможе більше платити за імпорт нафти», – заявив Марк Метьюз, керівник дослідження.

Навіть до посухи, за оцінками ООН, середні північнокорейські громадяни споживали близько 1640 калорій на день. Міністерство охорони здоров’я США наполягає, що рекомендована норма становить 2000 калорій.

З серпня опадів стало більше, але їх буде недостатньо для того, щоб виправити негативні наслідки посухи.

Очікується, що загальна врожайність зернових КНДР в 2017 році буде значно меншою ніж в 2016.

У поєднанні з останнім раундом санкцій ООН, направлених на посилення тиску на режим Кім Чен Ина, несприятливі погодні умови можуть серйозно підірвати економіку Пхеньяну.

Станом на сьогодні, в Північній Кореї відбувається збір врожаю основного сезону, який завершиться в жовтні.

Нагадаємо, китайський експорт в КДР зріс за останній рік, не зважаючи на санкції, введені ООН. Таким чином, Пхеньян стає все більш залежним від Пекіну.

В свою чергу, Північна Корея експортувала товарів на $270 млн, незаконний експорт припалав на Китай, Індію та Малайзію.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло