Стало відомо, які країни приймуть літні Олімпійські ігри в 2024 і 2028 роках

Стало відомо, які країни приймуть літні Олімпійські ігри в 2024 і 2028 роках

Комітет одночасно затвердив одразу дві столиці через «небажання втрачати жодного з двох серйозних кандидатів»

Стало відомо, які країни приймуть літні Олімпійські ігри в 2024 і 2028 роках
фото pixabay.com

Париж і Лос-Анджелес виграли право на проведення літніх Олімпійських ігор: Париж – у 2024 році, Лос-Анджелес – у 2028-му. Про це повідомляє International Business Times.

У середу на 131-й сесії Міжнародного олімпійського комітету в Лімі пройшло формальне голосування з питання розподілу Ігор, оскільки тристоронній договір про з заявочними комітетами цих міст було підписано ще напередодні.

Цікаво, що Париж останній раз приймав Олімпіаду в 1924 році, таким чином минає рівно сто років між проведенням ігор у цьому місті.

Лос-Анджелес також подавав заявку на участь у 2024 році, але після переговорів із МОК місто погодилося почекати 4 роки і натомість отримає аванс у розмірі $180 млн. Ці гроші підуть на фінансування молодіжних програм у місті, згідно з LA Times. Літні Олімпійські ігри в цьому місті останній раз проходили в 1984 році.

Спочатку на проведення ОІ-2024 претендувало п'ять міст, проте фінальні заявки подали лише Париж і Лос-Анджелес. Зійшли з дистанції Рим, Будапешт і Гамбург.

Як відомо, в 2020 році Літні Олімпійські ігри пройдуть у японському Токіо.

Як повідомлялося, напруга на Корейському півострові не завадить провести Олімпійські ігри в Південній Кореї. При цьому комітет «тримає двері відкритими» для спортсменів із Північної Кореї.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло