Захворіло у світі
11,910,220
Померло у світі
545,728
Вилікувалось у світі
6,505,587
Захворіло в Україні
50,414
Померло в Україні
1,306
Вилікувалось в Україні
23,119
47-й кінофестиваль «Молодість» проходитиме у кінці травня

47-й кінофестиваль «Молодість» проходитиме у кінці травня

Наступного року на фестиваль збираються виділити понад 1,3 млн грн

47-й кінофестиваль «Молодість» проходитиме у кінці травня
Фото: pixabay.com

Відтепер Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» проходитиме наприкінці травня. 47-й кінофорум проходитиме з 27 травня по 3 червня 2018 року.

Наступного року фестиваль співпадатиме із Днем Києва. Нові дати вигідні як для фестивалю, так і для міста, адже у цей час до міста приїздить більше туристів.

Як зазначив гендиректор КМКФ «Молодість» Андрій Халпахчі, такі дати проведення кінофестивалю є вигідними, адже фестиваль матиме можливість залучити велику аудиторію за рахунок великої кількості туристів, а також використати київські майданчики просто неба для показу фільмів.

Приблизна кількість фільмів, що покажуть на травневому фестивалі, складатиме близько 260, як і цього року. У 2017 році на кінофестиваль виділили 1,3 млн грн, у 2018 році, як зазначив голова Держкіно Пилип Іллєнко, фестиваль має розраховувати на більшу суму.

Нагадаємо, що 21-22 жовтня пройде презентація кінофестивалю «Молодість» у новому форматі. 21 жовтня у Національній опері України відбудеться відкриття кінофоруму. Подію відкриють фільмом «Мир вашому дому» українського режисера Володимира Лерте.

«А 22 жовтня у двох залах кінотеатру «Київ» ми покажемо дуже значну українську копродукцію, україно-словацький фільм «Межа». Ми чекаємо велику словацьку делегацію: режисера, продюсерів, акторів», – розповів Халпахчі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті