Захворіло у світі
12,128,406
Померло у світі
551,384
Вилікувалось у світі
6,650,507
Захворіло в Україні
51,224
Померло в Україні
1,327
Вилікувалось в Україні
23,784
Суд визнав банкрутом Carlo Pazolini

Суд визнав банкрутом Carlo Pazolini

З майна у компанії 26 автотранспортних засобів, туфлі та аксесуари

Суд визнав банкрутом Carlo Pazolini
Фото: Shutterstock

Арбітражний суд Москви визнав банкрутом великого російського взуттєвого рітейлера Фірму «Анта» (бренд Carlo Pazolini) і відкрив в компанії конкурсне виробництво строком на півроку.

Про це повідомляють РИА Новости.

Як повідомив в суді в четвер представник тимчасового керівника Майї Яровікової, на момент перших зборів кредиторів, які пройшли у серпні, до реєстру вимог кредиторів «Анти» були включені вимоги на 6,4 млрд рублів. Всі кредитори проголосували за введення конкурсного виробництва.

Крім того, суд ухвалив конкурсним керуючим арбітражного керуючого Сергія Бойко. Його звіт про хід банкрутства призначений на 5 березня.

Процедуру спостереження за взуттєвим рітейлером столичний арбітраж ввів в серпні 2016 року за заявою Альфа-банку. Тимчасовим керуючим була затверджена Яровікова. Великими кредиторами Carlo Pazolini є також Сбербанк, Юникредит банк, Промсвязьбанк, АТБ Банк.

Представник Яровікова повідомив в четвер, що згідно з проведеним фінаналізом відновлення платоспроможності боржника неможливо. З майна у компанії виявлені «невеликі грошові суми на рахунках», 26 автотранспортних засобів і товари в обороті – взуття та аксесуари – на суму понад 1 млрд рублів.

У квітні арбітраж Москви за заявою московського Автоторгбанка ввів проти засновника і співвласника Carlo Pazolini Іллі Рєзніка початкову процедуру особистого банкрутства – реструктуризації боргів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті