Захворіло у світі
112,590,567
Померло у світі
2,498,273
Вилікувалось у світі
63,535,290
Захворіло в Україні
1,325,841
Померло в Україні
25,596
Вилікувалось в Україні
1,159,311
МАУ братиме з пасажирів по 10 євро за друк квитка в аеропорті

МАУ братиме з пасажирів по 10 євро за друк квитка в аеропорті

Так авіакомпанія стимулює пасажирів переходити на безкоштовні онлайн-сервіси реєстрації

МАУ братиме з пасажирів по 10 євро за друк квитка в аеропорті
Фото Shutterstock

Отримати квиток на стійці реєстрації рейсів «Міжнародних авіаліній України» з ​​1 жовтня можна буде тільки за додаткову плату в 10 євро, повідомляє прес-служба авіаперевізника.

Згідно з повідомленням, починаючи з 1 жовтня пасажири економ-класу, які не скористалися автоматичною чи онлайн-реєстрацією і прийняли рішення отримати квиток на стійці реєстрації в аеропорту вильоту, будуть змушені додатково заплатити за це 10 євро (еквівалентно в місцевій валюті).

У компанії пояснюють це скороченням витрат на утримання стійок реєстрації та персоналу хендлінгових компаній в аеропортах.

“Ми покроково реалізуємо програму оптимізації та автоматизації процесів обслуговування пасажирів. Переведення сервісів в цифрову площину дозволяє нам скоротити витрати на утримання стійок реєстрації та персоналу хендлінгових компаній в базовому і зовнішніх аеропортах. Що, в свою чергу, відкриває перед нами нові можливості щодо зниження вартості квитків для пасажирів”, – зазначила прес-секретар МАУ Євгенія Сацька

Нагадаємо, в якості експерименту МАУ вводила плату за отримання посадкового талона в аеропорту на рейсах Київ – Рига. Щоправда тоді це коштувало вдвічі дорожче – $20 при вильоті з України і 20 євро при вильоті з Риги.

Плату за реєстрацію або роздруківку посадкового талона в аеропорту зараз стягують такі авіакомпанії, що літають в Україні: Wizz Air, airBaltic, El Al (на рейсах, що виконуються під торговою маркою UP).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті