Гройсман прогнозує створення фонду підтримки стартапів у 2018 році

Гройсман прогнозує створення фонду підтримки стартапів у 2018 році

2017 рік став одним з «найбагатших» на успішні краудфандінгові кампанії в історії українських стартапів

Гройсман прогнозує створення фонду підтримки стартапів у 2018 році
Фото УНІАН

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман прогнозує створення фонду підтримки стартапів в 2018 році.

Про це йдеться в привітанні Гройсмана з нагоди дня винахідника і раціоналізатора, передають Українські Новини.

«У 2018 року буде створено фонд підтримки стартапів, який, я впевнений, стане надійною державною допомогою для сміливих і перспективних проектів», – сказано в привітанні.

Відзначається, що Україна має величезний людський та інтелектуальний потенціал, для реалізації якого необхідно створити належні умови.

Гройсман привітав усіх винахідників, раціоналізаторів, науковців, стартаперів з професійним святом і побажав їм нових творчих задумів, реалізації найсміливіших проектів, а також надійних інвесторів.

Нагадаємо, що за результатами перших 7 місяців 2017 рік вже став одним з «найбагатших» на успішні краудфандінгові кампанії в історії українських стартапів.

Згідно з даними дослідницького комітету Української Асоціації венчурного і приватного капіталу (UVCA) з початку 2017 року був запущено 35 кампаній на Kickstarter і Indiegogo – найбільш популярних світових краудфандінгових платформах.

Українські стартапи все частіше виходять на краудфандінговие платформи, в тому числі на найбільші в світі Kickstarter і Indiegogo. Їх мета – пошук перших клієнтів і замовлень, додатковий PR і аналіз ринку. При цьому є й більш досвідчені проекти, які мають в запасі кілька успішних кампаній для збору коштів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло