СБУ проводить обшук в телеком-оператора Євротранстелеком

СБУ проводить обшук в телеком-оператора Євротранстелеком

Сьогодні з обшуками приходили і до інших компаній телеком-галузі

СБУ проводить обшук в телеком-оператора Євротранстелеком
Фото УНІАН

Співробітники Служби безпеки України з ранку проводять обшуки в офісі магістрального телеком-оператора Євротранстелеком (ЕТТ), передає Ліга.

За даними ще одного джерела на ринку, сьогодні з обшуками приходили і до інших компаній телеком-галузі – мова йде про магістральних провайдерів і операторів інтернету.

Повідомлялося, що у співробітників компанії вилучили телефони, але нашій редакції все ж відповіла приймальня, надавати коментар поки що відмовилися.

Нагадаємо, в серпні цього року Вищий адмінсуд задовольнив касацію Євротранстелекома проти Національної комісії з питань регулювання зв'язку у справі маршрутизації телефонного трафіку на номери, виділені Росією для телеком-компаній анексованого Криму.

Згідно з матеріалами справи, з 10 по 30 травня 2016 року регулятор провів перевірку діяльності ЕТТ, в ході якої було зафіксовано 5 викликів на номери, які були незаконно виділені РФ для використання на території окупованого Криму і міста Севастополя.

Суд порахував в результаті, що, згідно з положенням про НКРЗІ, регулятор зобов'язаний розробити і впровадити алгоритм і процедури заборони маршрутизації кримського трафіку. Але він так і не зробив цього.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло