Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
Стартап із продажу та короткочасної оренди електроскутерів отримав $300 млн фінансування

Стартап із продажу та короткочасної оренди електроскутерів отримав $300 млн фінансування

Прогнозується,що Gogoro розширить свій бізнес в Європі, Японії та південно-східній Азії

Стартап із продажу та короткочасної оренди електроскутерів отримав $300 млн фінансування
фото з blog.gogoro.com

Виробник електроскутерів Gogoro отримав $300 млн на розширення у черговому раунді фінансування. Про це повідомляє TechCrunch.

Компанія продає свої скутери у рідному Тайвані з 2015 року, а в Європу їх пропонує на умовах короткотривалої оренди. В Берліні та Франції, мотовиробник має 1600 скутерів ,які можна орендувати за потребою.

У компанії повідомляють, що станом сьогодні було продано більше 34 000 електроскутерів, що дозволило зекономити 4,1 млн літрів пального.

Компанія не повідомляє про свої подальші плани, але з урахуванням  своїх інвесторів, можна прогнозувати що компанія розшириться в Європі, Японії та південно-східній Азії.

Це пов’язано з тим, що нове фінансування надходить від сінгапурського суверенного фонду Temasek, лондонського інвестиційної компанії Generation Investment Management, японської Sumimoto Corporation та французької енергетичної компанії ENGIE.

«Міста в усьому світі потребують нових і стійких підходів до перевезень. Gogoro готова до сильного росту. Ми вважаємо, що його брендова та далекоглядна бізнес-модель відіграватиме вирішальну роль в стимулюванні електрифікації мобільності в Південно-Східній Азії», – сказав представник Generation Investment Management. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті