Airbus запустила центр збирання літаків у Китаї – перше представництво за межами Європи

Airbus запустила центр збирання літаків у Китаї – перше представництво за межами Європи

Компанія має намір виробляти тут по два літаки моделі А330 на місяць

Airbus запустила центр збирання літаків у Китаї – перше представництво за межами Європи
фото Wikipedia

Євроейська компанія Airbus у Тяньцзіні (Північний Китай) здала в експлуатацію центр остаточної комплектації та постачання клієнтам літаків Airbus А330. 20 вересня перший аеробус А330, що пройшов тут остаточну комплектацію, був зданий замовнику – компанії «Тяньцзінські авіалінії», повідомляє агентство «Сіньхуа».

Це перший центр остаточної комплектації широкофюзеляжних літаків і поставок за межами Європи, заявив виконавчий директор Airbus Фабріс Брежьє. Його відкриття свідчить про те, що співпраця компанії Airbus із Китаєм перейшла від сфери вузькофюзеляжних літаків до широкофюзеляжних.

Будівництво центру обійшлося приблизно в $200 млн.

Основні завдання центру – монтаж інтер'єрів салонів літаків, їх фарбування, проведення випробувань, в тому числі льотних, і поставки літаків клієнтам. Для роботи в центрі понад 150 фахівців із Китаю пройшли курс підготовки у французькій Тулузі. Airbus має намір до початку 2019 року довести кількість працівників центру до не менше 250 чоловік і виробляти по два А330 на місяць.

За даними цієї компанії, на кінець серпня 2017 року в розпорядженні китайських авіакомпаній перебували понад 1480 аеробусів, включаючи 202 одиниці А330. Кількість замовлень на літаки моделі А330 наблизилося безпосередньо до 1700 одиниць, понад 1300 з яких вже поставлені клієнтам з різних частин світу.

Раніше в тому ж Тяньцзіні були побудовані завод з остаточного складання літаків моделі Airbus А320 і відповідний центр поставок.

Повідомлялося також, що французька авіакосмічна компанія Safran побудує завод зі збірки мотогондол для двигунів авіалайнерів Airbus  А320 в місті Мобайл на півдні США.

Нагадаємо, нещодавно Boeing виборов судову перемогу над головним європейським конкурентом Airbus та над самим Євросоюзом: СОТ скасувала рішення щодо незаконності надання субсидій владою США проекту авіакомпанії Boeing з виробництва далекомагістрального лайнера 777Х.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло