ЄС хоче обмежити авіаперельоти до Харкова, Запоріжжя та Дніпра

ЄС хоче обмежити авіаперельоти до Харкова, Запоріжжя та Дніпра

Євроагентство авіаційної безпеки може визнати авіаційний рух у східній частині України небезпечним

ЄС хоче обмежити авіаперельоти до Харкова, Запоріжжя та Дніпра
Фото: Shutterstock

Європейське агентство авіаційної безпеки може ввести обмеження на авіаційний рух у східній частині України, повідомляє прес-служба Харківської міської ради.

«За інформацією компанії «Нью Сістемс АМ», яка управляє Міжнародним аеропортом «Харків», до Державної авіаційної служби України від Європейського агентства авіаційної безпеки (EASA), надійшов проект бюлетеня, яким вводяться обмеження в авіаційний рух у східній частині України, а саме у Дніпропетровському районі польотної інформації», – йдеться у повідомленні.

У цей район входять аеропорти Дніпра, Запоріжжя та Харкова. Зазначається, що у випадку прийняття даного документа авіасполучення між вказаними аеропортами та іншими країнами буде припинене.

«Наслідками прийняття такого документа може стати припинення роботи Харківського аеропорту і суміжних підприємств, а також пунктів прикордонного і митного контролю, в яких задіяно близько 1,5 тис. працівників», – наголошується у повідомленні.

В свою чергу у Кабміні відповіли, що вже проводять консультації щодо розробки офіційної позиції України з цього питання.

«Ми отримали проект інформаційного бюлетеня і беремо участь в консультації із зацікавленими відомствами для розробки офіційної позиції України з цього питання», – цитує міськрада відповідь Кабінету міністрів.

У Кабміні підкреслили, що даний проект бюлетня не є остаточною версією документа і буде доопрацьовуватися.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті