Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
Microsoft проклала через Атлантичний океан інтернет-кабель завдовжки майже 7 тисяч км

Microsoft проклала через Атлантичний океан інтернет-кабель завдовжки майже 7 тисяч км

Facebook також виступила партнером проекту, який, на думку компанії, сприятиме поширенню інтернету в світі

Microsoft проклала через Атлантичний океан інтернет-кабель завдовжки майже 7 тисяч км
фото microsoft.com

Американська технологічна корпорація Microsoft повідомила про те, що завершила роботи з прокладання найпотужнішого підводного інтернет-кабелю по дну Атлантичного океану. Кабель з'єднає східне узбережжя США з іспанським містом Більбао, йдеться в повідомленні на сайті компанії.

Новий оптико-волоконний кабель, який отримав назву Marea, має довжину 6,6 тис. км і дозволяє передавати 160 терабайт в секунду. Ця потужність дозволить впоратися зі зростанням попиту на хмарні сервіси. Реалізацією проекту займається «дочка» іспанського телекомунікаційного провайдера Telefónica компанія Telxius.

Раніше стало відомо, що в травні 2016 року американські технологічні компанії Microsoft і Facebook домовилися про спільний внесок в інфраструктуру інтернету.

«Ми постійно стикалися один з одним на галузевих заходах і зустрічах, – розповів Френк Рей, директор глобальної мережевої стратегії Microsoft. – Ми колективно визнали, що кожен з нас намагається вирішити ту ж проблему, і що краще об'єднати наші технічні та інженерні знання для зміцнення трансатлантичної мережі і прокладання кращого кабелю для глобального зв'язку».

Дві компанії зійшлися на тому, що разом фінансуватимуть проект. Роботи з прокладання трансатлантичного кабелю з високою пропускною здатністю почалися в серпні того ж року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті