Захворіло у світі
65,926,118
Померло у світі
1,519,576
Вилікувалось у світі
42,398,729
Захворіло в Україні
801,716
Померло в Україні
13,421
Вилікувалось в Україні
412,533
Ще дві країни підтвердили готовність увійти до угоди ОПЕК+

Ще дві країни підтвердили готовність увійти до угоди ОПЕК+

Про це заявили Лівія та Нігерія

Ще дві країни підтвердили готовність увійти до угоди ОПЕК+
Фото Shutterstock

Лівія і Нігерія підтвердили готовність приєднатися до угоди ОПЕК.

Про це повідомив журналістам міністр нафти Кувейту Ессам аль-Мазрук, передає Finance.

Він також зазначив, що за 8 місяців з початку дії угоди ОПЕК+ рівень виконання угоди склав 99%. Мазрук додав, що є ще резерв, пов'язаний з можливістю досягнення виконання домовленостей на 100%, і учасники моніторингового комітету ОПЕК закликали країни збільшити виконання своїх зобов'язань. Мазрук висловив упевненість, що спільні дії всіх сторін приведуть до досягнення мети угоди ОПЕК + – ребалансування ринку.

Лівія і Нігерія є членами ОПЕК. Однак учасники картелю увійшли в положення цих двох країн, які постраждали в минулі роки від військових дій, і дозволили їм не виконувати обмеження по видобутку нафти. Але, починаючи з січня, Лівія і Нігерія стали різко збільшувати нафтове виробництво. На попередньому засіданні моніторингового комітету в липні в Санкт-Петербурзі учасники угоди про скорочення видобутку нафти країнами ОПЕК і не-ОПЕК відзначили, що якщо Лівія і Нігерія продовжать стабільно нарощувати видобуток, вони будуть включені в квоти ОПЕК на скорочення.

Міністри з числа країн, що входять до складу комітету з виконання домовленостей щодо скорочення нафтовидобутку між країнами ОПЕК і не-ОПЕК, проводять у Відні в п'ятницю чергове засідання моніторингового комітету.

Нагадаємо, що ціни на нафту впали в четвер перед зустріччю членів ОПЕК+. ОПЕК та ї союзники погодились скоротити виробництво приблизно на 1,8 млн барелів на день до березня 2018, намагаючись перебороти перенасиченість ринку. Багато аналітиків очікують, що угоду буде продовжено, імовірно,до кінця наступного року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті