Credit Agricole «переїжджає» з Лондону до Парижу

Credit Agricole «переїжджає» з Лондону до Парижу

Переміщення торгової платформи європейських держоблігацій завершиться до кінця вересня 2017

Credit Agricole має намір перенести свою торгову платформу європейських державних облігації із Лондону в Париж у вересні 2017 року. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяву прес-секретаря банку.

«Для досягнення критичної маси, Credit Agricole вирішила сконцентрувати свої можливості з розвитку ринку євро в Парижі, – сказала прес-секретар. – Тому торгова платформа європейських державних облігацій яка сьогодні базується в Лондоні, буде перенесена до Парижу у вересні 2017 року, де вона стане центром валютних свопів , операцій репо та інфляції».

Французькі банкіри пообіцяли створити 1000 робочих місць в Парижі в рамках реалізації плану з перенесення  операцій з Лондону, коли Великобританія вийде з ЄС.

Однак, не зважаючи на зусилля французького уряду з приваблення лондонських банків після Brexit, міжнародні банки все ж надають перевагу Франкфурту.

ПАТ «Креді Агріколь Банк», власником якого є Credit Agricole (Франція) працює на фінансовому ринку України з 1993 року. Згідно з класифікацією НБУ, банк ходить до групи великих банків України. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло