Державна українська горілка вперше поставлятиметься до ЕС

Державна українська горілка вперше поставлятиметься до ЕС

ДП «Укрспирт» уклало угоду на поставку горілки «Старожитня» до Германії

Державна українська горілка вперше поставлятиметься до ЕС
Фото Shutterstock

Тимчасово виконуючий обов'язки керівника «Укрспирту» Юрій Лучечко домовився з компанією Maxifood про постачання горілки Луцького спиртзаводу «Старожитності» в Німеччину. Про це повідомляє прес-служба держпідприємства.

«Зараз основним завданням нашого підприємства є відновлення його експортного потенціалу, і горілка ТМ «Старожитня"є першим важливим кроком на цьому шляху. Це перша горілка державного виробництва, яка виходить на європейський ринок. Вірю, що це дуже перспективний напрямок і наша продукція зможе бути конкурентоспроможної», – прокоментував Лучечко.

Окремо європейський партнер відзначив якість українського спирту та висловив бажання вести переговори про його поставку до Італії та Франції.

Перша партія горілки вже готова до поставки. Раніше «Укрспирт» заявляв про намір поставити 60 тис. дал спирту в Азербайджан. Також підприємство підписало договори на поставку спирту з Грузією, Угорщиною і Польщею. Від початку року «Укрспирт» вже відвантажив до Польщі 46 500 декалітрів технічного спирту та спиртовмісних рідин.

15 травня «Укрспирт» відновив роботу трьох своїх підприємств після завершення технічного аудиту, аудиту господарської діяльності та балансу залишків. 

Нагадаємо, що минулий рік «Укрспирт» закінчив із чистим прибутком 97,1 млн гривень.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті