У Британії розробляють власний інноваційний електромобіль, не схожий на всі аналоги

У Британії розробляють власний інноваційний електромобіль, не схожий на всі аналоги

Вартість проекту складає $2,35 млрд, з них уряд інвестував лише десяту частину

У Британії розробляють власний інноваційний електромобіль, не схожий на всі аналоги
фото з pixabay.com

Британський інженер Джеймс Дайсон, власник компанії Dyson, яка випускає пилососи, сушарки для рук, фени та інші побутові електроприлади, оголосив про розробку інноваційного електромобіля. Модель, яка має з'явитися до 2020 року, за словами Дайсона, буде «радикально відрізнятися» від усього того, що зараз представлено на ринку, включаючи Tesla. Про це пише The Guardian.

Розробка електрокару ведеться з 2015 року. Над новою моделлю працює 400 інженерів.

Сер Джеймс Дайсон – відомий британський винахідник, який першим в світі придумав миючий пилосос, сушилку для рук, а також інноваційні фільтри для дизельних автомобілів. За його словами, він думав про створення електромобіля, починаючи з 1998 року, але уряд Великобританії до останнього часу не був до цього готове.

Вартість проекту оцінюється в $2,35 млрд, з яких $233 млн інвестував у проект уряд.

Поки що у Dyson немає навіть прототипу, але компанія активно вкладає кошти в проблемне місце будь-якого електромобіля – акумулятори. За словами Дайсона, вони вже ефективніші, ніж в існуючих моделях.

Електромобіль буде недешевим, зізнається Дайсон. Він складе конкуренцію Tesla, але при цьому не буде спортивним автомобілем.
Незважаючи на те, що розробка електромобіля Dyson ведеться в Великобританії, заводи компанія планує будувати в Азії, тому що там – основний ринок для електромобілів. «Ми бачимо, що Азія переходить на електрокари швидше, ніж Європа, – каже він. – В Азії люди краще знають про наслідки забруднення навколишнього середовища».

Також Dyson, яка спеціалізується на фільтрах, планує забезпечити новий електромобіль інноваційною фільтруючою системою, яка захистити водіїв від вихлопів дизельних/бензинових авто.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло