Суд підтвердив законність стягнення з Газпрому 80 млн грн дивідентів

Суд підтвердив законність стягнення з Газпрому 80 млн грн дивідентів

Кошти будуть направлені в бюджет України

Суд підтвердив законність стягнення з Газпрому 80 млн грн дивідентів
Фото: Shutterstock

Господарський суд Києва підтвердив законність стягнення з “Газпрому” 79,8 млн гривень, повідомив міністр юстиції Павло Петренко на своїй сторінці в Facebook.

#ПЕРЕМОГА Буквально кілька хвилин тому Господарський суд міста Києва підтвердив законність стягнення з «Газпрому» 79,8 м...

Опубликовано Павло Петренко 27 сентября 2017 г.

«Це дивіденди російського газового монополіста в АТ Газтранзит, які були стягнуті до бюджету України», – пояснив Петренко.

Таким чином, за його словами, продовжується виконання судового рішення щодо стягнення з російського газового монополіста в бюджет України 171 мільярда гривень.

Як вже розповідав Mind 14 вересня, «Газпром» отримав від Верховного суду України відмову в касації на штраф АМКУ у $6,6 млрд.

«Обговоривши доводи заяви та дослідивши додані до нього матеріали, колегія суддів вважає, що подана заява не обґрунтована доданими до неї доказами. Відповідно до статті 11121 Господарського процесуального кодексу України Верховний суд України відмовляє в допуску справи до провадження, якщо подана заява є необгрунтованою» , – йдеться в ухвалі ВСУ.

Антимонопольний комітет України у 2015 році виписав Газпрому штраф за зловживання монопольним становищем на ринку транзиту газу протягом 2009-2015 рр. в розмірі 86 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті