Захворіло у світі
176,747,563
Померло у світі
3,820,197
Вилікувалось у світі
160,801,403
Захворіло в Україні
2,223,978
Померло в Україні
51,692
Вилікувалось в Україні
2,130,665
Через нестачу пального 3,4 млн американців, які постраждали від урагану не можуть отримати воду, їжу та медикаменти

Через нестачу пального 3,4 млн американців, які постраждали від урагану не можуть отримати воду, їжу та медикаменти

10 000 контейнерів із всім необхідним залишаються в порту Пуерто-Ріко – немає можливості доставити їх до людей

Через нестачу пального 3,4 млн американців, які постраждали від урагану не можуть отримати воду, їжу та медикаменти
фото з pixabay.com

Пройшло вже більше тижня з тих пір, як на Пуерто-Ріко обрушився ураган «Марія», найсильніший на території США з 1932 року. Стихія спустошила значну частину території, а через дефіцит пального, поставки продуктів харчування, питної води, медичних засобів та будівельних матеріалів ще і досі знаходяться в пору Сан-Хуан. Про це повідомляє CNBC.

Зараз в порту знаходиться близько 10 000 контейнерів із запасами, які належать двом основним суднохідним компаніям, що працюють в порту – Crowley та Tote Marine.

Президент США Дональд Трамп в четвер ухвалив 10-денну відмову від закону Джонса, дозволивши суднам які не належать та не експлуатуються США, доставляти вантажі в Пуерто-Ріко.

Повідомляється, що майданчик компанії Crowley вже перевищує допустиму кількість контейнерів у 3 200 одиниць, а ще більше 400 додаткових контейнерів було доставлено туди ж в четвер. Є імовірність, що контейнери будуть розміщувати просто на пірсі.

Крім проблеми з пошуком місця для зберігання виникло питання як не дати зіпсуватись продуктам та медикаментам – холодильні контейнери потребують більше 2 500 галонів дизпалива на день. Гостро нестача пального відображається і на доставці необхідних товарів до 3,4 млн американців вантажівками.

Федеральне агентство з надзвичайних ситуацій втрутилось для вирішення ситуації, і днями до порту було направлено десятки автоцистерн із пальним. Не залишилось осторонь і Міністерство оборони США. «Бензин починає поступати на автозаправні станції, але не зважаючи на зусилля щодо нормалізації, вони не залишається відкритими більше ніж кілька годин поспіль», – йдеться в останньому повідомленні пентагону.

За останніми даними Міністерства енергетики США, майже 100% острова залишається без електроенергії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті