Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
В Японії 11 компаній отримали офіційний дозвіл контролювати криптовалютні біржі

В Японії 11 компаній отримали офіційний дозвіл контролювати криптовалютні біржі

В країні не збираються забороняти ICO

В Японії 11 компаній отримали офіційний дозвіл контролювати криптовалютні біржі
фото з pixabay.com

Агентство з фінансових послуг Японії затвердило 11 компаній в якості офіційних операторів обміну крипт валютами, тим самим відділяючи свою країну від своїх сусідів, які роблять контроль за віртуальними грошима більш жорстким. Про це повідомляє Reuters.

Японський уряд визнав біткойн законним платіжним засобом у квітні і висунув вимогу, щоб оператори обміну криптовалютами офіційно зареєструвались.

Цей крок буд здійснено задля уникнення повтору невдачі, яка спіткала в 2015 найбільший токійський біткойн-обмін на той час.

Фінансовий регулятор розробив власні вимоги до операторів, такі як створення сильної комп’ютерної системи, сегрегація облікових записів клієнтів та перевірка особистості користувачів. Ключовою вимогою є боротьба з відмиванням коштів через криптовалюти.

Торгівля в біткойнах та інших криптовалютах серед японських інвесторів набрала обертів цього року, чому посприяло юридичне визнання цифрових коштів , а також вражаюче зростання вартості біткойн.

Чиновники заявляють, що Японія є одним з найбільших в світі центрів торгівлі біткойнами, оскільки Китай, який був найбільшим користувачем криптовалют, наразі обмежує їх використання.

Регулятори також повідомили, що поки що вони не мають наміру забороняти в крані ICO. Така позиція крани різко контрастує з рішеннями інших регуляторів в Азії.

Повідомляється, що японське Агентство з фінансових послуг все ще очікує на реєстрацію ще 17 компаній, які займаються обміном криптовалют. 

Нагадаємо, сьогодні південнокорейські регулятори заборонили в країні збір коштів через ICO. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті