Захворіло у світі
62,295,586
Померло у світі
1,453,128
Вилікувалось у світі
39,854,760
Захворіло в Україні
722,679
Померло в Україні
12,213
Вилікувалось в Україні
339,378
Dragon Capital стає співвласником нової української морської онлайн-платформи «ShipNEXT»

Dragon Capital стає співвласником нової української морської онлайн-платформи «ShipNEXT»

Наразі ведуться переговори з найбільшими світовими товаровиробниками щодо майбутньої співпраці з українською платформою

Dragon Capital стає співвласником нової української морської онлайн-платформи «ShipNEXT»
Фото: shipnext.com

Одна з найбільших в Україні інвестиційних компаній Dragon Capital уклала угоду про придбання міноритарного пакету акцій в новоствореній платформі ShipNEXT, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«На першому етапі, який вже почався, складне програмне забезпечення ShipNEXT буде «читати» поштовий запит на вантаж або місцезнаходження судна і автоматично відповідати, використовуючи більше 70 різних баз даних і складні алгоритми», – повідомляють в ShipNEXT.

Це дозволить звести до мінімуму фактор людських помилок і підвищити ефективність завдяки автоматизації численних рутинних перевірок і розрахунків, що стосуються даних судів і портів, відстаней, обмежень, зон ризику і правил морського перевезення та інших важливих параметрів.

Український проект вже схвалений BIMCO (Балтійська і Міжнародна морська рада) і вже веде переговори з найбільшими світовими товаровиробниками щодо майбутньої співпраці.

Згідно з повідомленням Dragon Capital, компанія буде підтримувати ShipNEXT в розвитку і допоможе знайти партнерів та інвесторів для прискорення зростання бізнесу.
Розмір частки, яку купує інвестгрупа, не повідомляється.

Творцем онлайн-платформи виступив український підприємець, власник Одеської судноплавної компанії Varamar Group Олександр Варваренко.

Згідно з повідомленням, за наступні 18 місяців проект має стати єдиною онлайн-платформою для обслуговування всіх видів вантажів, проведення тендерів та переговорів, управління контрактами, звітністю, постфіксацією і операціями, а також рейтингами користувачів. ShipNEXT також має посприяти збільшенню прозорості фінансування судів, надаючи банкам чартерні ставки в режимі реального часу, статистику та аналіз.

Dragon Capital стає співвласником нової української морської онлайн-платформи «ShipNEXT»
shipnext.com

«ShipNEXT був створений через бажання змінити застарілі практики перевезень і полегшити роботу торговцям, власникам суден та іншим учасникам ринку. У ньому ми об'єднали штучний інтелект і новітні цифрові технології з нашим 17-річним досвідом роботи в області судноплавства, перевезення стали, важких і негабаритних вантажів, і нам знадобилося більше 1,5 років для розвитку і підготовки до старту», – зазначив засновник і виконавчий директор ShipNEXT Олександр Варваренко.

У свою чергу, керуючий директор, керівник інвестиційно-банківського департаменту Dragon Capital Брайан Беат зазначив, що незважаючи на те, що глобальна морська судноплавна промисловість обслуговує вантажі на суму $11,2 трлн і заробляє приблизно $380 млрд, не існує єдиної ефективної платформи, яка б займалася усіма видами вантажів, так як ця галузь ще продовжує жити в форматі звичайного електронного листування.

«Ми вважаємо, що глибоке розуміння галузі та практичний досвід, доповнені знаннями команди галузевих фахівців, вчених і фахівців з інформаційних технологій, допоможуть ShipNEXT встановити новий стандарт, зробить перевезення швидкими, прозорим і економічно ефективними», – наголосив Беат.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті