Захворіло у світі
33,652,960
Померло у світі
1,007,922
Вилікувалось у світі
23,402,148
Захворіло в Україні
208,959
Померло в Україні
4,129
Вилікувалось в Україні
92,360
Чого чекати від сьогоднішнього пленарного засідання. ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ

Чого чекати від сьогоднішнього пленарного засідання. ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ

Сьогодні спливає дедлайн прийняття рішення щодо підвищення пенсій

Чого чекати від сьогоднішнього пленарного засідання. ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ

Сьогодні, 3 жовтня, у Верховній Раді проходитиме перший день пленархних засідань. Засідання почнеться з продовження розгляду поправок до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства та інші законодавчі акти – законопроект №6232 (друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман очікує, що на цьому пленарному тижні Верховна Рада розгляне і підтримає підвищення пенсій.

За його словами «йде банальне затягування часу».

«Окремі депутати подали дуже багато правок до кодексів, вже скільки днів розглядають, йдуть по кожній правці, чи потрібна вона чи ні. Згідно з законодавчою процедурою, вони ніби все роблять правильно. Та чи насправді це робиться з метою того, щоб, дійсно, вдосконалити кодекси?! Я сумніваюсь», – заявив він.

Також відбудеться продовження розгляду поправок до Господарського процесуального кодексу України. Нагадаємо, що до нього було подано +1251 поправку. Однак поправки набирали не більш ніж 30, 50, 70 голосів (з необхідних 226), отже, не мали ніякої ваги. Згідно кодексу, процесуальні та інші документи будуть зберігатися в електронному форматі, що спростить доступ і прискорить розгляд справ. Надіслані в паперовій формі документи в триденний термін будуть переводитися в електронну форму. При цьому, письмові «паперові» матеріали справи – так само будуть зберігатися.

Сьогодні доповідатимуть голова Комітету з питань правової політики та правосуддя Руслан Князевич; голова Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Людмила Денісова; Міністр соціальної політики Андрій Рева; народний депутат України Юрій-Богдан Шухевич; голова підкомітету Комітету з питань бюджету Костянтин Іщейкін; заступник Глави Адміністрації Президента України Олексій Філатов; Голова Комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна; народний депутат України Сергій Алєксєєв; заступник Голови Комітету з питань охорони здоров’я Ірина Сисоєнко; заступник Міністра охорони здоров'я Олександр Лінчевський; народний депутат України Віктор Пинзеник.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті