Влада Криму зобов’язала «націоналізовані» підприємства оформити приватизацію до кінця року

Влада Криму зобов’язала «націоналізовані» підприємства оформити приватизацію до кінця року

Вимога стосується «Кримхлібу», «Сімферопольського комбінату хлібопродуктів», «Кримтелекому», «Кримтехнологій» і видавництва «Таврида»

Влада Криму зобов’язала «націоналізовані» підприємства оформити приватизацію до кінця року
Фото Shutterstock

Проросійська кримська влада зобов'язала «націоналізовані» підприємства «Кримхліб», «Сімферопольський комбінат хлібопродуктів», «Кримтелеком», «Кримтехнологіі» і видавництво «Таврида» оформити документи на приватизацію до кінця 2017 року, передає Крим.Реалії з посиланням на прес-службу Мінмайна Криму.

«Оформити всі правовстановлюючі документи на об'єкти нерухомості, що знаходяться в користуванні кожного із зазначених підприємств, необхідно до кінця поточного року», – цитує відомство російського міністра майнових і земельних відносин Криму Анну Анюхіну.

За даними міністерства, в ході приватизації підприємства «проведуть інвентаризацію всього майна, а також оформлять всі правовстановлюючі документи на об'єкти нерухомого майна та земельні ділянки, що знаходяться в їх користуванні».

«Таким чином, підприємства отримають повний комплект документів, що дозволяє правомірно володіти і користуватися власними майновими комплексами», – зазначено в повідомленні.

Нагадаємо, у березні 2014 року в анексованому Криму «націоналізували» близько 480 підприємств і організацій. Україна подала позови в міжнародні суди, де вимагає в якості компенсацій не тільки гроші, але і російське закордонне майно.

Як вже повідомляв Mind, підконтрольна Кремлю влада Криму виставляє на продаж 100% акцій заводу шампанських вин «Новий світ», який був попередньо оцінений в 1,4 млрд рублів.

Покупцеві акцій заводу винесуть умови збереження профілю діяльності підприємства, технології виробництва шампанських вин і персоналу «Нового світу».

Згідно з повідомленням, купити завод мав намір голова правління ПАТ «Совфрахт» Дмитро Пурим.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло