Президент підписав Закон про пенсійну реформу

Президент підписав Закон про пенсійну реформу

Глава держава вважає, що це перший крок до відновлення справедливості стосовно пенсіонерів

Президент підписав Закон про пенсійну реформу
фото Офіційний сайт Президента України

Президент України Петро Порошенко в присутності прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та глави адміністрації президента Ігоря Райніна підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», повідомляється на офіційному сайті президента.

Порошенко висловив вдячність уряду та Верховній Раді за докладені зусилля для прийняття цього важливого документу.

«Хочу привітати всіх пенсіонерів, бо відновлюється справедливість. Причому наголошую, що Закон передбачає не лише зараз підвищення, бо завжди пенсіонерам намагалися підвищити виплати перед виборами. Ми це робимо зараз, і осучаснення пенсій закладено як ефективно працюючий механізм на постійній основі», – зазначив Петро Порошенко.

За словами президента, закон дозволить відновити справедливість по відношенню до пенсіонерів.

«Хочу привітати всіх українців, бо колись ми всі будемо пенсіонерами. І дуже важливо, що справедливість цією пенсійною реформою встановлено», – додав він.

За його словами, нині важливо зробити все можливе, щоб українські пенсіонери якнайшвидше отримали перерахунок пенсій.

«Скільки нас лякали, що ми не зможемо провести пенсійну реформу без підвищення пенсійного віку. Ми спільно знайшли оптимальний механізм. І, до речі, хотів би окремо підкреслити, аргументація наша була настільки переконливою, що була підтримана і міжнародним співтовариством», – наголосив глава держави.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло