В Україні вперше пройде Парламентська асамблея НАТО – Геращенко

В Україні вперше пройде Парламентська асамблея НАТО – Геращенко

Таке рішення було прийнято сьогодні в столиці Румунії

В Україні вперше пройде Парламентська асамблея НАТО – Геращенко
фото DR

У 2020 році в Україні вперше пройде парламентська асамблея НАТО. Про це повідомила перший віце-спікер Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко у своєму Facebook.

«Тільки-но отримала смс від голови нашої парламентської делегації в ПА НАТО, народного депутата Ірини Фріз із важливою і прекрасною новиною. Вперше в 2020 році в Україні пройде Парламентська Асамблея НАТО», – написала Геращенко.

Рішення було прийнято сьогодні в Бухаресті. За словами віце-спікера, прийняттю такого рішення варто завдячувати прекрасній роботі української делегації в парламентській асамблеї НАТО.

«Ми – на правильному євроатлантичному шляху», – додала Ірина Геращенко.

Раніше повідомлялося, що голова Верховної Ради Андрій Парубій звернувся до президента Парламентської асамблеї НАТО Паоло Аллі з проханням розглянути можливість проведення однієї з наступних сесій у Києві.

Парламентська асамблея НАТО заснована у 1955 році слугує консультативним міжпарламентським органом Північноатлантичного альянсу. Голова – Майк Тернер, США.

За даними соціологічного дослідження, проведеного компанією KANTAR PUBLIC на замовлення Ялтинської Європейської Стратегії (YES), 58% європейців підтримують вступ України до НАТО.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті