Захворіло у світі
6,340,811
Померло у світі
378,266
Вилікувалось у світі
2,725,627
Захворіло в Україні
24,340
Померло в Україні
727
Вилікувалось в Україні
10,078
OTP Group шукає об'єкти для інвестицій в країнах Азії

OTP Group шукає об'єкти для інвестицій в країнах Азії

Група компаній вже відкрила своє представництво в одній з країн Азії

OTP Group шукає шляхи для розширення географії свого бізнесу. Про це сказав, відповідаючи на питання в інтерв'ю FinClub, голова ради директорів і CEO OTP Bank Шандер Чані. Він зазначив, що, потенціалу для зростання в країнах Західної Європи поки немає.

«Якщо розглядати Європу, то найбільший потенціал зростання саме в тій частині, де ми присутні. Якщо в цьому регіоні можна заробляти 16% доходу на інвестиції, то навіщо йти в такі країни, де він менше 10%. Більш того, в цьому регіоні потенціал економічного зростання більше, а значить, потенціал для банківського ринку теж вище. Тобто немає сенсу йти в Західну Європу. Звичайно, якщо ми знайдемо якесь цифрове рішення, яке дозволить нам увірватися на західно-європейський банківський ринок з невеликими інвестиціями, ми, звичайно, скористуємось можливістю», – сказав Шандер Чані.

За його словами, тепер країни Азії для інвестиції стають більш перспективними.

«Інша ситуація в Азії. Там ми активно шукаємо об'єкт для інвестиції. Ми вже відкрили представництво в Китаї – в цьому році отримали дозвіл. Але наша мета – не сам Китай, а інші країни Азії», – зазначив CEO OTP Банку.

Конкретизуючи питання, про те, які саме країни цікаві в цьому регіоні, Шандер Чані назвав В'єтнам. Китай для групи OTP поки недоступний через жорсткі вимоги.

«Представництво має проіснувати (у Китаї, – ред.) мінімум два роки, щоб мати право подавати заявку на розширення бізнесу», – сказав він.

Нагадаємо, OTP Group відмовилася від покупки української «дочки» російського Внєшекономбанку, підконтрольного уряду Росії, оскільки цей банк «не генерує бізнес».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті