Україна перейде на «зимовий» час в останню неділю жовтня

Україна перейде на «зимовий» час в останню неділю жовтня

Понад 110 країн світу переходять на «літній» і «зимовий» час з метою економії електроенергії

Україна перейде на 	«зимовий» час в останню неділю жовтня
Фото: pixabay.com

Перехід на «зимовий» час в 2017 році в Україні відбудеться 29 жовтня. Переведення годинника регламентується постановою Кабінету Міністрів України від 13.05.96 № 509 про порядок обчислення часу на території України.

«Ввести на території України такий порядок обчислення часу: час другого часового поясу (київський час) з переведенням щорічно годинникової стрілки в останню неділю березня о 3:00 на 1:00 вперед і в останню неділю жовтня о 4:00 на 1:00 назад», – наголошується в документі.

«Літній» і «зимовий» порядок обчислення часу був введений для економії і раціональнішого розподілу електроенергії протягом доби. Першою країною, у якій перевели годинники, стала Великобританія у 1908 році. Наразі понад 110 країн світу переходять на «літній» і «зимовий» час.

У 2011 році Верховна Рада намагалася скасувати переведення годинників на «зимовий» час, але через тиск громадськості прийнята постанова була скасована.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло