Поїзд за напрямком Київ-Відень почне курсувати з 10 грудня

Поїзд за напрямком Київ-Відень почне курсувати з 10 грудня

По шляху проходження поїзд також відвідуватиме Львів і Будапешт

Поїзд за напрямком Київ-Відень почне курсувати з 10 грудня
Фото УНІАН

В систему бронювання австрійської федеральної залізниці внесено новий безпересадочний потяг сполученням Київ-Львів-Будапешт-Відень.

Про це йдеться на офіційному сайті Австрійської федеральної залізниці, передає Економічна правда.

Згідно з інформацією на сайті австрійської залізничної компанії, поїзд на даному маршруті запустять з 10 грудня поточного року.

З Києва він відправлятиметься о 14:07, прибуватиме до Львова о 19:50 і відправлятиметься звідти о 21:00, до Відня поїзд прибуде о 11:21 наступного дня. По шляху проходження поїзд також відвідуватиме Будапешт, де передбачена 20-хвилинна зупинка.

У зворотному напрямку з Відня поїзд відправлятиметься о 16:42, прибуватиме до Львова – о 10:10, відправлятися звідти о 11:27, прибувати на станцію Київ-Пасажирський о 17:11.

Раніше повідомлялося, що з 16 по 27 жовтня поточного року, в зв’язку з проведенням робіт з модернізації залізничної лінії на території Польщі, рух поїздів по колії 1520 мм на дільниці Перемишль – Хурко не здійснюватиметься.  

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло