Тігіпко планує об'єднати VS Банк з ТАСкомбанк

Тігіпко планує об'єднати VS Банк з ТАСкомбанк

В поточному році обсяг активів ТАСкомбанк зріс вже на 70%

Тігіпко планує об'єднати VS Банк з ТАСкомбанк
Фото УНІАН

Бізнесмен Сергій Тігіпко планує після завершення покупки VS Банку (Львів) об'єднати його з ТАСкомбанком (Київ).

Про це передають Українські Новини.

Тігіпко розповів, що минулого року активи ТАСкомбанк виросли на 114%, тоді як в поточному році зростання обсягу активів вже склало 70%.

«Ми будемо продовжувати рости. Сподіваюся, що з покупкою банку (VS Банку) ми знову вийдемо на 100% зростання за рік ... Сподіваюся, угоду з VS Банком закінчимо, ми хочемо його влити в ТАСкомбанк, ми брали на себе такі зобов'язання. Це дозволить нам істотно збільшити капітал на 60%, який ми тільки підняли на 25%. При цьому ми не збираємося скорочувати кількість відділень. При всьому тому, що зараз є технології, ми поки не бачимо альтернативи за пасивами. тому все відділення VS Банку ми залишимо і будемо вливати», – сказав Сергій Тігіпко.

Тігіпко повідомив, що його група, крім покупки банків, зацікавлена також в купівлі проблемних боргів. Бізнесмен вважає, що важливо забезпечити відповідний розмір активів, щоб вийти на інвестиції в технологічність. Він заявив, що Universal Bank в подальшому будемо спеціалізованим вузькороздрібним банком, в якому будуть зосереджені сучасні технології.

За словами Тігіпка, в пріоритетах банку – продовження інтеграції з іншими компаніями, які працюють з банківською групою.

Нагадаємо, що 23 серпня Сергій Тігіпко подав заяву в АМКУ про надання йому дозволу на опосередковане придбання частки в статутному капіталі VS Банку

У Національному банку підтвердили, що 28 серпня від громадянина України були подані документи на опосередковану купівлю 99,9% акцій VS Банку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло